E-ticaret Sitesi Ürün ve Site Yönetimi

Web siteniz hangi e-ticaret alt yapısı ile çalışıyor olursa olsun, WebzMind olarak sitenizin kurulumunu yapar, kategori sayfalarını oluşturur, ürünlerinize sitenize ekleriz.

E-ticaret sitesine gelen ziyaretçiyi sitede tutabilmek ve müşterinin ilgilendiği ürünü satın almasını sağlayabilmek için sitenin doğru kurgulanmış olması gerekmektedir. Doğru kurgulanmış bir sitede kullanıcının ürüne mümkün olan en kısa şekilde ulaşabilmesi, ürün açıklamalarından ürünü anlayabilmesi, ürün görsellerinden detaylı inceleme yapabilmesi, sepete eklediği ürünü güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilmesi en önemli süreçtir.

Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, e-ticaret sitenizin trafiğini artırmanız, satışlarınızı yükseltmeniz ve web sayfalarınıza yüksek geri dönüşler sağlamanız için kullanıcı dostu web siteniz olması gerektiğini biliyor ve size anahtar teslimi site yönetimi çözümleri sunuyor. WebzMind, IdeaSoft tabanlı bir e-ticaret sitesi için; site danışmanlığı, site kurulumu, site tasarımı, site entegrasyonları konusunda stratejik platform yönetimi yapmaktadır.

WebzMind, “e-ticaret sektöründe ben de olmalıyım” diyenler için farklı tasarım özellikleri ve faydalı aplikasyonlara sahip e-ticaret platformu Shopify seçeneğini de sunmaktadır.

WebzMind İstanbul ve Londra ofislerinde Shopify mağaza kurulumu, Shopify tema tasarımı, Shopify App kurulumu, Shopify API entegrasyonu, Shopify mağaza güncelleme hizmetleri sunmaktadır.

Shopify’da yeni misiniz? Siz Shopify’dan temanızı seçin, bize içeriğinizi gönderin ve sizin için yapabileceklerimizi izleyin. Shopify kurulumu, tasarımı ve entegrasyonunda uzman ekibimiz markanız için etkileyici bir e-ticaret altyapısı oluşturacak.

KURULUM 1

3.500 TL

E-ticaret Sitesi Kurulum
3 Adet Slider / Banner
10 Kategori / Marka Oluşturulması
10 Adet Ürün Eklenmesi


SATINAL

KURULUM 2

3.750

E-ticaret Sitesi Kurulum
5 Adet Slider / Banner
15 Kategori / Marka Oluşturulması
15 Adet Ürün Eklenmesi


SATINAL

KURULUM 3

4.000 TL

E-ticaret Sitesi Kurulum
5 Adet Slider / Banner
20 Kategori / Marka Oluşturulması
20 Adet Ürün Eklenmesi


SATINAL

WebzMind E-ticaret Sitesi Kurulum Paketi


Tüm site kurulum paketlerimiz aşağıda detayları yeralan WebzMind E-Ticaret Sitesi Kurulum Paketi hizmetlerini içermektedir.

Slider ve Banner Tasarımı

E-ticaret sitenizin ana sayfasında yer alacak Slider ve bannerlar için tasarım yapılır ve sitenize eklenir.

Kategori ve Marka Ekleme

E-ticaret sitenizde yer alacak ürün kategorileri ve satışını yapacağınız markalar eklenir.

Ürün Ekleme

Satışını yapacağınız ürünler e-ticaret sitenize eklenir.

Yüksek adetlerde ürün eklenmesi için özel proje fiyat teklifi isteyiniz.

Tema Seçiminin Yapılması

E-ticaret yazılımını kullandığınız platformun ücretsiz temaları kullanılacaksa, istediğiniz tema seçimi yapılarak siteniz hazırlanır.

Kargo Ayarları

Anlaşmalı olduğunuz bir adet kargo firmasının bilgileri sitenizde tanımlanır.

SEO Ayarları

E-ticaret sitenizin panelinde yer alan temel SEO ayarları yapılır. Google Search Console hesabınız oluşturulur ve sitenize tanımlanır.

Ödeme (Sanalpos) Ayarları

Banka hesap bilgileriniz ve POS tanımlamalarınız yapılır. Belirtilen hizmet paketleri ile 1 adet POS tanımlaması yapılmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarının Siteye Eklenmesi

Sosyal medya hesaplarınız e-ticaret sitenizde yer alan sosyal medya ikonlarından ulaşılabilecek şekilde sitenize eklenir.

E-ticaret sözleşmelerinin düzenlenmesi ve eklenmesi

E-ticaret sitenizde yer alacak e-ticaret sözleşmesine firma ünvanı ve adres bilgileriniz eklenir.

Hakkımızda ve iletişim sayfalarının oluşturulması

E-ticaret sitenizde yayınlanacak firmanız hakkında bilgilerin yer alacağı hakkımızda sayfası ve iletişim sayfanız oluşturulur. Sayfalarda yer alacak metinler tarafınızdan gönderilir. Firmanız için kurumsal tanıtım yazısı hazırlanmasını isterseniz özel proje çalışması olarak yapılacaktır.

Sayfaların Oluşturulması

E-ticaret sitenizde yer alacak, IdeaSoft sisteminde standart olarak yer alan sayfalar oluşturulur.

Popup & Bar Eklenmesi

Site ziyaretçilerinize göstermek istediğiniz özel fırsat, indirim ve kampanya bilgilerinin yer alacağı popup ve slider için içerikler sitenizde tanımlanır.