Performans Reklamcılığı

Google Adwords, Facebook, Instagram ve diğer reklam yönetim hizmetlerimiz.

E-ticaret ajansı WebzMind; Google Adwords, Facebook Ads, Instagram Ads, affiliate marketing ve diğer sosyal medya reklamlarınız için performans reklamcılığı çözümleri sunmaktadır.

E-ticaret sitenizdeki satışlarınızı ve sitenizin trafiğini artırmanız konusunda etkili bir hizmet olan Performans Reklamcılığı, hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmeniz için günümüzün en çok tercih edilen online reklam hizmetlerinden biridir.

Neden Performans Reklamcılığı?

Özellikle pazarlama bütçesi yüksek olmayan işletmeler, müşterilerine ulaşmak için interneti kullanan şirketler, e-ticaret siteleri, ürün ve hizmetlerini tanıtmak için Facebook ve Instagram sosyal medya kanallarını kullanmayı tercih edenler, arama motorunda üst sıralarda bulunmak isteyenler Performans Reklamcılığı ile etkili sonuçlar elde edebilmektedir.

Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind olarak, Performans Reklamcılığı alanında sunduğumuz hizmetler;.

 

  • Google AdWords reklam çalışmaları için ilgi düzeyi yüksek anahtar kelimeleri seçeriz.
  • “Call to action” metinleri oluştururuz.
  • Yaratıcı fikirler oluştururuz.
  • Yüksek kalite puanı hedefi ve AdWords İndirimcisi özelliğinin etkin kullanımı ile reklam bütçenizi artırmadan ziyaretçi sayınızı artırmak için çalışırız.
  • Sektörünüzü, ürünlerinizi ve rakiplerinizi inceler, işinizin büyümesi ve farklılaşması için stratejik planlama yaparız.
  • Facebook reklamlarında ülke, şehir, cinsiyet, yaş, anahtar kelime, medeni durum, eğitim durumu, iş unvanı gibi hedef kitle seçimine dikkat ederiz.
  • Landing page içerikleri hazırlar, sitede ilgili sayfaları oluştururuz.
  • Reklamlarınızın hem sosyal medya hesaplarında hem de arama motorunda görünmesini sağlarız.

 

Başarılı bir Performans Reklamcılığı çalışması için çok fazla zaman harcamanız ve yaratıcı olmanız gerekir. Marka bilinirliğinizi artıracak ve site trafiğinizi kalıcı hale getirecek profesyonel bir Performans Reklamcılığı çalışmasına başlamak için hemen WebzMind ile iletişime geçin.