Pazar Yeri Yönetimi ve Optimizasyonu

Amazon, Ebay, ETSY gibi farklı pazaryerlerinde satış artıran çözümler.

Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, İstanbul ve Londra ofislerinde Amazon gibi büyük pazar yerlerinde e-ticaret danışmanlık ve entegrasyon hizmetleri sunmaktadır.

Amazon başta olmak üzere dünyada ve Türkiye’de ki büyük pazar yerlerinde danışmanlık hizmeti sunan WebzMind, Londra ofisinde; e-ticaret sektörünün devi Amazon’da satış yapan şirketler için Amazon A9 algoritmasına uygun şekilde ürün içeriklerinin ve ürün görsellerinin optimizasyonu, ürün listelemelerinin yapılması ve anahtar kelime araştırması konusunda profesyonel çalışmalar yürütmektedir.

Rekabet içinde olacağınız pazar yerinde analizinizi yapan, yer almanız gereken konumu belirleyen WebzMind, ürünlerinizin satış rakamlarına göre nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Sizin için ürün araştırma, ürün analiz, pazar yeri kurulumu, ürün girişi, optimizasyon, reklam, sipariş takibi, iade süreci yönetimi, gelen pozitif yorumların artırılması gibi hizmetler sunan e-ticaret ajansınız WebzMind, sizlere daha kolay e-ticaret yapma imkanı sunmaktadır.

Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind ile e-ticaret sektöründe olmak isteyen herkesin hayalini kurduğu Amazon gibi büyük pazar yerlerinde yer almanız için önemli bir fırsat. E-ticaretteki başarınızı zaman kaybetmeden yakalamak için hemen WebzMind ile iletişime geçin.