Markanız İçin Hizmetler

Logo tasarımı, marka tescili, alan adı tescili hizmetleri.

Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, e-ticaret sektöründe marka kimliğinizi doğru şekilde yansıtmak, satışlarınızı artırmak ve kalıcı müşteri ilişkileri kurmanızı sağlamak amacıyla size özel logo ve ambalaj tasarımı, imaj fotoğraf çekimi, marka tescili ve alan adı tescili yapmaktadır.

E-ticaret sitenizin mükemmel tasarımlara sahip olması, online itibar yönetimi açısından önemlidir. WebzMind, markanızı ve yeni e-ticaret sitenizin alt yapısını kurgularken sizi dijital dünyada tanıtan logo ve ambalaj tasarımlarınızı yapmaktadır. E-ticaret sitenizde neyi nasıl sattığınız önemli olsa da daha fazla satış yapmanız, daha geniş bir kitle tarafından fark edilmeniz ve kitleniz ile kalıcı bir bağ kurmanız için etkileyici bir logo ve ambalaj tasarımına sahip olmanız gerekir. Etkileyici, özel bir tasarım sayesinde sizinle aynı sektörde satış yapan rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.

Ürünlerinizi online mağazanızda satabilmeniz için ürünlerinizin detaylı, kaliteli fotoğraflarının olması, kısaca potansiyel müşterilerinizi satın almaya teşvik etmeniz gerekir. Biliyoruz ki fotoğraf kalitesi en iyi olan e-ticaret sitesi, satış konusunda rakiplerinden bir adım öndedir. Bu anlamda WebzMind İmaj Fotoğraf Çekim hizmeti vererek, size dört dörtlük bir e-ticaret deneyimi yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

  • Marka Tescili
  • Alan Adı Tescili
  • Logo Tasarımı
  • Ambalaj Tasarımı
  • İmaj Fotoğraf Çekimi

Dijital anlamda markanızın ihtiyacı olan fikir ve önerileri alanında uzman WebzMind ekibinden alabilirsiniz.