İngiltere E-İhracat Hizmetleri

Birleşik Krallık’ta Ürünlerinizi Satmanız İçin Çözümler Sunuyoruz.

01

Pazar Araştırması

Ürünleriniz ve sektörünüzle ilgili bir araştırma yaparak size İngiltere pazarında ilgili ürün grubu ile ilgili bir vizyon sunacak rapor hazırlıyoruz. Doğru ürünle pazara girmenizi sağlayabilmek için, satışını yapmak istediğiniz ürün kategorisinde Amazon.co.uk’de en çok satan ürünleri tespit ediyoruz.

Pazar Araştırması

02

Satış Stratejisi Oluşturulması

Pazar araştırması sonucu satışa başlamak için seçeceğiniz ürünlerin Amazon standartlarında hazırlanması, İngiltere’ye ihracatının yapılması, İngiltere’de şirket kurulumu, marka tescili, Amazon’da marka başvurusu veya WebzMind çatı şirketi üzerinden Amazon’da satışa sunulması, Amazon optimizasyonu, satış ve müşteri destek süreçlerinin yönetimi için sizinle beraber strateji oluşturuyoruz.

Satış Stratejisi Oluşturulması

03

Ticaret Süreci Yönetimi

Oluşturulan stratejide belirlenen ürünlerle Amazon mağazanızı açıyor, ürünlerinizi optimize ederek Amazon’da satışa sunuyor, Amazon reklamlarını yönetiyor, müşteri yorumlarını geliştiriyor, müşteri ilişkileri süreçlerini yönetiyoruz. Size karlılık sağlayacak ürünleri ve fiyat politikalarını belirleyerek 3, 6, 9 ve 12 aylık planlar yapıyoruz.

Ticaret Süreci Yönetimi
DANIŞMANLIK

1 saatlik bir video konferans sonrası firmanız için yapacağımı araştırmanın kapsamını ve hedeflerini belirliyoruz. 1 hafta içerisinde Amazon’da pazar araştırması yapıyor ve size rapor olarak sunuyoruz. Raporu incelemeniz sonrası 1 saatlik bir video konferans ile raporla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz.

ARAŞTIRMA RAPORU

Doğru ürünle pazara girmenizi sağlayabilmek için, satışını yapmak istediğiniz ürün kategorisinde Amazon.co.uk’de en çok satan ürünleri tespit ediyoruz. En çok satan ürünlerin aylık satış adetlerini, satış fiyatlarını, depo ve kargo maliyetlerini, Amazon komisyon giderlerini analiz ediyoruz.

İngiltere’de Şirket Kurulumu ve E-Ticaret İşinizin Yönetimi


İngiltere’de şirket kurulumu, banka hesaplarınızın açılması, muhasebe, şirket ofisi, marka tescili ve ihtiyaç duyacağınız tüm konularda danışmanlık hizmetlerimiz.

Şirket Kurulumu

İngiltere’de Ltd. şirket kurulumu için gerekli hizmetleri veriyoruz.

Banka Hesabı

Bireysel ve kurumsal banka hesabınızın açılması için danışmanlık ve iş takibi.

Muhasebe

Şirket muhasebenizin profesyonel bir muhasebeci tarafından tutulması.

Resmi Şirket Adresi

Şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik sanal ofis hizmetlerinin alınması.

Marka Tescili

İngiltere’de marka araştırması, başvurusu ve tescili konusunda danışmanlık hizmetleri.

Destek

İhtiyaç duyacağınız tüm konularda konusunda uzman iş ortaklarımız ile destek veriyoruz.