IdeaSoft Blog ve Sosyal Medya

SEO çalışmalarını desteklemek, müşterilerinize kaliteli içerikler sunmak ve site ziyaretçi sayınızı artırmak için içerik hizmetlerimiz.

SEO Uyumlu Özgün Blog Yazıları

Web sitenizde yayınlanmak üzere ürünleriniz ve ile ilgili hedef kitlenizi ilgilendiren özgün blog yazıları WebzMind ekibi tarafından hazırlanır.

Stok Görsel Kullanımı

Blog yazılarınızda ve sosyal medya paylaşımlarınızda kullanılacak lisans sorunu olmayan görseller blog yazılarınızda kullanılır.

Panelde Güncelleme

Hazırlanan blog yazıları IdeaSoft panelinde WebzMind ekibi tarafından sitenize eklenir ve yayına alınır.

Sayfa İçi SEO Çalışması

Blog yazılarınızda hedef anahtar kelimelerinize göre site içi backlink verilmesi, meta title ve description bilgileri optimizasyonu yapılır.

Sosyal Paylaşım Entegrasyonu

Blog yazılarınızın sosyal medyada paylaşılabilmesi için Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal ağlar için paylaşım butonları blogunuza eklenir.

Facebook İçeriği Hazırlama ve Yayınlama

Blog yazılarınızda bahsedilen konularla ilgili sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekecek içerikler hazırlanır ve Facebook hesabınızda paylaşılır.

Twitter İçeriği Hazırlama ve Yayınlama

Blog yazılarınızda bahsedilen konularla ilgili sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekecek içerikler hazırlanır ve Twitter hesabınızda paylaşılır.

Instagram İçeriği Hazırlama ve Yayınlama

Blog yazılarınızda bahsedilen konularla ilgili sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekecek içerikler hazırlanır ve Instagram hesabınızda paylaşılır.

Fiyatlandırma ve Çalışma Şekli

10 adet blog ve 20 adet sosyal medya içeriği tercihinize göre en az 15 gün fazla 2 ay içerisinde yayınlanır.

IdeaSoft Müşterilerine Özel Çözümler

IdeaSoft resmi iş ortağı olan WebzMind; IdeaSoft alt yapısı özellikleri ve yönetim panelinin kullanımı konusunda uzman bir ekibe sahiptir. WebzMind; IdeaSoft Akademi’de IdeaSoft müşterilerine özel eğitimler vermektedir. IdeaSoft e-ticaret paketlerini kullanan firmalara özel hizmetlerimizi görmek için tıklayın.


IDEASOFT MÜŞTERİLERİNE ÖZEL HİZMETLER