WebzMind Hizmetleri ve Fiyatları

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Hizmet Fiyatları.

Amazon’da Satışa Başlayın! Hızlı Fizibilite Raporu / E-İHRACAT

E-ihracat’ın kapılarını aralamak, Dünya’nın en büyük pazarlarından biri olan Amazon’da ürünlerinizi satmak ister misiniz? Firmanız için “Amazon Fizibilite Raporu”hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

250 TL


İngiltere E-İhracat Pazar Araştırması / E-İHRACAT

Dünya’nın en büyük pazarlarından biri olan İngiltere ve Birleşik Krallık ülkelerinde kendi web siteniz üzerinden ve Amazon’da satış yapmanız için pazar araştırması yapıyor, fizibilite raporu hazırlıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.

1.500 TL


IdeaSoft SEO Hizmet Paketleri / IDEASOFT SEO

IdeaSoft E-ticaret yazılımı ile kurulumu yapılıp yayına hazır olan veya halen yayında olan e-ticaret sitelerine özel SEO hizmet paketlerimiz. Aylık 1.500 TL’den başlayan hizmet paketlerimizi görmek için tıklayın.

1.500 TL


SEO Hizmet Paketleri / E-TİCARET SEO

Gelişmiş SEO analizi, anahtar kelime analizi, Google Search Araçları kurulumu, SEO danışmanlığı ve backlink çalışması konularında uzman ekibimizle site trafiğinizi artıracak arama SEO hizmetleri sunuyoruz.

1.500 TL


IdeaSoft E-ticaret Sitesi Kurulumu / IDEASOFT KURULUM

IdeaSoft e-ticaret sitenizin kurulumu, tasarım, kategori, marka, ürün, SEO ayarları ve satışa başlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler bir arada. Aylık 1.750 TL’den başlayan kurulum paketlerimizi görmek için tıklayın.

1.750 TL