E-ticaret Sitesi Tasarım Hizmetleri

E-ticaret siteniz markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmanız için önemli bir kanal. Bu nedenle hem arama motoru ile uyumlu hem de tasarımı ile sektöründe ilgi çekebilecek bir site tasarımına sahip olmanız gerekir.

E-ticaret sitenizin trafiğini artırmak, satışları yükseltmek ve web sayfalarına yüksek geri dönüşler sağlamak için kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı bir site tasarımına sahip olmalısınız. Bir e-ticaret sitesi tasarımında tema ve renk seçimi, grafik ve metin düzeni, yazı fontu, mobil cihazlarda sorunsuz görüntülenebilme, SEO uyumlu içerikler, farklı tarayıcılarla uyumluluk, ziyaretçi ilgisini çekecek multimedya öğeleri ile desteklenme gibi çok yönlü bir düşünme biçimi gerekmektedir.

Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind; görsel tasarımı, kodlaması, teknik alt yapısı, navigasyonu, mobil cihazlar ile uyumluluğu, arama motorlarına uygunluğu, hızı ve içeriği gibi tüm detaylara önem vererek siteniz için en doğru tasarımı uygular.

WebzMind, e-ticaret siteleri ve Shopify gibi farklı platformlardaki e-ticaret siteleri için site tasarımı, banner ve slider tasarımı gibi müşterilerinin ihtiyacı olan tasarım hizmetlerini vermektedir. WebzMind’ın uzman ekibi entegrasyonunda marka için etkileyici bir tasarımın oluşturulmasına önem vermektedir. WebzMind, “E-ticaret Sitesi Tasarım Hizmetleri” konusunda şu hizmetleri vermektedir:

WebzMind sayesinde ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek etkileşimli bir site tasarımına sahip olursunuz.