E-ticaret Siteniz İçin Dijital PR Hizmetleri

Basın bültenleri ile medya iletişimi, blogger ve influencer iletişim hizmetleri.

WebzMind, Türkiye’nin lider online görünürlük ve basın bülteni dağıtım şirketi kurumsalhaberler.com ile başladığı PR çalışmalarına blogger ve influencer iletişimini de ekleyerek dijital PR konusunda markalara profesyonel çözümler sunar.

Markaların online mecrada varlıklarını konumlandırmak ve online itibarlarını yönetmek için kullanılan bir strateji olan Dijital PR çalışmaları, sosyal medya, blog, forum, web sitesi, çevrimiçi reklam araçlarının kullanılmasıyla yapılmaktadır. Anahtar kelimelerin stratejik olarak konumlandırıldığı basın bültenleri, özel üretilmiş blog içerikleri ve aktif olarak yönetilen sosyal medya hesapları ile yürütülen SEO çalışmalarının Dijital PR projelerinde etkili sonuçlar verdiği görülmektedir. Dijital PR markaların, online itibarlarını konumlandırarak, şeffaf ve erişilebilir olmalarına yardımcı olur.

SEO UYUMLU BASIN BÜLTENİ

Basın bültenleri, markanın ve ürünün faydalarını anlatan akılda kalıcı metinlerdir. Bir e-ticaret sitesinin SEO uyumlu basın bülteninin sektörel haberlerin yer aldığı web sitesinde yayınlanması, marka bilinirliğinin sağlanması açısından fayda sağlamaktadır. Online basın bültenleri, kurumların online görünürlüğünü ve etkinliğini artırır. Basın bültenlerinin en belirgin avantajı, mesajın erişebileceği kişilerin sayısının artırılmasına yardımcı olmalarıdır ve söz konusu SEO uyumlu basın bülteni olduğunda arama motorunda online görünürlük elde edilebilmektedir. Basın bülteni içeriği SEO çalışmasının etkisini artıracak bağlantılar (anahtar kelimeler) içerdiğinde online basın bültenlerinin arama motoru tarafından fark edilme şansı yüksektir.

ONLINE İTİBAR YÖNETİMİ

“Online itibar, internette arandığınızda başkaları tarafından nasıl göründüğünüzdür.”

Online İtibar Yönetimi, markanızın internet kontrol altına alınması demektir. Hedeflenen stratejiler sayesinde, insanlar sizi aradıklarında doğru bilgiye ulaşmaları sağlanır. Online İtibar Yönetimi iyi bir şekilde tamamlandığında, yanlış bilgiler elimine edilir ve doğru adımları atmanıza olanak tanınır.

Dijital itibarınız size önemli fırsatlar yaratır. Online ortamda markanız ya da ürünleriniz hakkında yapılmış olan olumsuz yorumlar kontrol altına alamamanız satışlarınızda ve web sitesi ziyaretlerinizde düşüşlere neden olabilir. Dijital imajınızı ve profilinizi düzeltmek veya geliştirmek için konusunda uzman bir ekipten yardım almanız gerekir.

Müşterilerimizin online görünürlüğünün SEO stratejisi açısından kaliteli olması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü arama motorunda iyi bir sıralamaya sahip olduğunuzda profilinizin gerçekten sizi temsil etmesi gerekiyor.

BLOGGER VE INFLUENCER İLETİŞİMİ 

WebzMind’ın sunduğu Dijital PR çalışmaları kapsamında markanızın hedef kitleniz karşısında sosyal platformlarda doğru şekilde konumlandırılmasını sağlayacak blogger ve influencer iletişimi de yer almaktadır. WebzMind, sizin için bloglarla iş birliği yaparak sektörünüz veya markanıza uygun bloglarda hizmetlerinizin tanıtılmasını sağlar. Bunun yanında WebzMind olarak markaların iletişim stratejilerine uygun influencer seçimi yapar, marka tanıtımı konusunda kaliteli sosyal medya fenomenleri ile çalışmanızı sağlarız.

Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, Dijital PR konusunda size profesyonel çözümler sunar. Web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek, sektörünüzdeki rekabette yer almak, arama motorunda fark edilmek için vakit kaybetmeden WebzMind uzmanlığında Dijital PR hizmetinden yararlanın.