Amazon Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon’da Satışa Yapabilmeniz İçin Hesap Kurulumu ve Yönetimi Hizmetlerimiz

01

Amazon Satıcı Hesabı Açılması

Amazon’da satıcı hesabınızın açılması için gerekli tüm hizmetleri sunuyoruz. Eğer şirket sahibi iseniz, Amazon satıcı hesabınızı hemen açabilirsiniz. Eğer bir şirketiniz yoksa, WebzMind’ın Şahıs, Limited ve Anonim Şirket Kurulum hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Amazon’a erken kayıt olarak ücretsiz hesap açma fırsatını kaçırmayın.

Amazon Satıcı Hesabı Açılması

02

Ürünlerinizin Amazon’a Yüklenmesi

Amazon’da satıcı hesabınızın açılmasının hemen sonrasında ürünlerinizi Amazon’a yüklenmesi işlemi WebzMind ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. Amazon’a ekleyeceğiniz ürünlerin stok kodları, ürün görselleri ve ürün bilgilerinin Amazon standartlarında olması gerekmektedir. Londra merkezli bir şirket olan WebzMind’ın uzman ekibi sayesinden ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde Amazon’a yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Ürünlerinizin Amazon'a Yüklenmesi

03

Ürün Yorumları ve Soruları Yönetimi

Amazon’da başarılı bir satıcı hesabına sahip olabilmeniz için ürünlerinize gelen yorumları ve soruları etkin bir şekilde cevaplamanız gerekmektedir. WebzMind ekibi ürün sayfalarınıza gelecek soruların cevaplanması ve yorumların analiz edilmesi konusunda hizmetler sunar.

Ürün Yorumları ve Soruları Yönetimi

Amazon Satıcı Hesabı Yönetiminde Uzman Bir Ajansla Çalışmak İster Misiniz?

Amazon İngiltere, Avrupa ve Amerika’da bir çok satıcı hesabını kuran, yöneten ve optimize eden bir ajans olan WebzMind ekibi tarafından Amazon Türkiye satıcı hesabınızın 199 TL’den başlayan fiyatlarla kurulmasını ister misiniz? Amazon Türkiye’nin açılışına özel kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


BİLGİ HATTI: 0216 651 22 30